מדריך חיפוש עבודה בישראל

הפצת קורות חיים

קורות חיים טובים הם דבר חשוב. הם אלו שיציגו אותך בצורה טובה מול המעסיק העתידי, הם שמספרים את קורותיך במלואם, הם שיוכלו לכוון אותך לעבר המקום הנכון והרצוי מבחינתך. אבל, ממש כמו שירים למגירה, אם אף אחד לא יראה אותם ויעשה בהם שימוש, רק אתה תדע על קיומם.

זה נשמע אמנם מאוד בנאלי ומובן מאליו, אבל להפצת קורות החיים שלך בצורה נכונה, יש השפעה גדולה על עתידך ובמילים אחרות: על הסיכויים שלך לזכות במשרה המבוקשת על ידך. הרי לכל אחד יש לפחות משרה אחת שהוא היה רוצה יותר מכל - והוא היה עושה הרבה כדי להגדיל את הסיכויים להיות זה שיזכה בה. ואם הסיכויים שלך יגדלו רק על ידי הפצה נכונה, הרי שהמלאכה תהיה קלה הרבה יותר ממה שחשבת.

הפצת קורות חיים בכוחות עצמך

אתה לא באמת צריך אף אחד כדי להפיץ את קורות החיים שלך, נכון? את כבר תגיע לכל מי שצריך ותראה לו את קורת החיים שלך. יש לך קשרים במקומות הנכונים ומי שתרצה להגיע אליו - לא יסרב. סמוך על עצמך בלבד.

דרך זו יעילה מאוד במשרות מפה לאוזן, אגב: לא מעט משרות - הרוב המכריע שלהן, למעשה - מאוישות על ידי חברים של חברים, אשר שמעו על משרה חדשה שהתפנתה בתוך החברה ובטוחים שהקרובים אליהם יעשו אותה הכי טוב.

אם תדע להפיץ את קורות החיים שלך בקרב החברים ה'נכונים' שלך, תבטיח לעצמך לא מעט סיכויים לקבל המשרה הנחשקת. ומה הם החברים הנכונים? האנשים שעובדים במקצועות שאתה רוצה לעבוד בהם, הקרובים שנמצאים בעמדות מפתח וכדומה - וזה כולל כמובן גם בני משפחה.

אבל, האם הפצת קורות החיים בכוחות עצמך תספיק? בהחלט לא. גם אם אתה חשוב שאתה מכיר את כל החברות שקיימות בתחום בו אתה רוצה לעבוד, זה לא כך באמת. כדי להפיץ את קורות החיים לכל גורם מתאים שיש, בצורה יעילה ואפקטיבית, אתה זקוק לעזרה. עזרה מאנשים שיודעים את העבודה ועושים אותה כבר שנים.

להפיץ את קורות החיים בלב הפועם של רשת האינטרנט

רבים טוענים שלוחות הדרושים המקוונים הם המהפכה האמיתית של עולם האינטרנט. הם הסמל הטוב ביותר למהפכה המקוונת והדוגמא האולטימטיבית לשינוי האדיר שעשתה הרשת בחיינו. אז למה שלא תיקח חלק במהפכה הזו ותיהנה מפירותיה?

היום, כולם נמצאים בלוחות הדרושים: גם מחפשי עבודה וגם מחפשי עובדים. אם תפיץ את קורות החיים שלך במקומות הללו, יש לך פוטנציאל להגיע לעשרות מעסיקים. אם תפרסם אותן בכל אחד מהלוחות הגדולים ברשת, יש סיכוי גדול שכל מעסיק אשר מתעניין בעובדים כמוך, ייתקל בקורות החיים שלך מהר מאוד.

להיעזר במומחי חיפוש העבודה האולטימטיביים

האם אמרו לך עם שחיפוש עבודה זה מקצוע לכל דבר? לא סתם אמרו זאת: הרי המשימה הזו דורשת שעות על גבי שעות של תשומת לב ופנאי, סבלנות ושקדנות. אבל בניגוד אליך, יש אנשים שעובדים בחיפוש עבודה - ומקבלים על זה כסף. אלו אנשי חברות ההשמה.

בעזרת חברות ההשמה, תוכל להפיץ את קורות החיים שלך בכל מקום אפשרי, אצל אנשים שיש להם באמת את הקשרים להם אתה זקוק. יותר מזה - תפיץ בצורה זו את קורות החיים שלך בדיוק במקומות שאתה רוצה, מבחינת סוג העבודה, המיקום, רמת השכר ועוד. כך, תכסה את כל האפשרויות של עולם העבודה.

שתף תוכן זה עם חבריך!

כללי

לימודים בחו"ל

הכנה לעבודה

זכויות עובדים

מדריכי חיפוש עבודה

חיפוש לפי תחומים

מפרסמים ונותני חסות

ג'וביק קבוצת נישה השמה דנאל משאבי אנוש

הטיפים המקצועיים שלנו לכתיבת קורות חיים אטרקטיביים ורלוונטיים.

קרא עוד

כל מה שאתה צריך לדעת כדי להתכונן לקראת ראיון העבודה.

קרא עוד

כיצד למקסם את מאמצי חיפוש העבודה בעזרת חברות השמה.

קרא עוד