מדריך חיפוש עבודה בישראל

חיפוש עבודה בתחום הביוטק

ענף הביוטק הוא ענף מסקרן, שהולך ומתפתח ככל שהשנים עוברות. מה שבעבר היה נשמע כמדע בדיוני, הוא היום מדע של ממש, אשר משלב בין אמצעים טכנולוגיים לבין אורגניזמים חיים ובמילים אחרות: נעזר במה שנתן לנו הטבע, במטרה לשפר מוצרים טכנולוגיים. עבודה בביוטק היא היום מהמבוקשות ביותר שיש.

מדובר ללא ספק בתחום שמספק עניין רב לכולם, ובמיוחד למי שעובד בו. היום, בעיני רבים זוהי התעשייה העילית החדשה, מעין תת תחום של ההייטק, שהופך אט אט למשהו מיוחד בפני עצמו - משהו שכולם רוצים להיות חלק ממנו.

בהצהרה כי עבודה בביוטק היא המבוקשת ביותר כיום, אפשר להתייחס לשני צדדים של המטבע: מצד אחד, ישנם לא מעט אנשים אשר מחפשים כיום עבודה בתחום. זהו שוק תוסס מאוד אשר מבטיח גם עניין וגם שכר גבוה, כך שהעניין לא מפתיע.

מה שאולי מפתיע מעט יותר הוא הנתון לפיו עבודה בביוטק היא עניין מבוקש גם מצד המעסיקים עצמם. יש לא מעט משרות פנויות במשק הישראלי כיום, אשר משוועות לאנשים בעלי ידע והסמכה בביוטק. ממש כמו ההייטק בזמנו, גם הביוטק הופך להיות תחום שגדל ללא הפסקה בישראל וכבר היום זוכה לכמה וכמה הצלחות מרשימות כחול-לבן.

הסימן טוב ביותר לכך הוא ריבוי חברות ההשמה אשר מתמחות, לפי הצהרת, במציאת עבודה לאנשי ביוטק. למעשה, הן טוענות כי קיימות היום בישראל מעל 1,000 חברות אשר מתעסקות בביוטק בפני עצמו, וזהו נתון מרשים ללא ספק.

אותן חברות השמה, ממש כמו עולם התעסוקה עצמו, מציעות את השירות של חיפוש עבודה בביוטק כחלק מהשירות של חיפוש עבודה בהייטק - השירות, ממש כמו התחום עצמו, 'נולד' מתוך שירות ההייטק הכללי, אך מהווה היום התמחות בפני עצמה.

שתף תוכן זה עם חבריך!

כללי

לימודים בחו"ל

הכנה לעבודה

זכויות עובדים

מדריכי חיפוש עבודה

חיפוש לפי תחומים

מפרסמים ונותני חסות

ג'וביק קבוצת נישה השמה דנאל משאבי אנוש

הטיפים המקצועיים שלנו לכתיבת קורות חיים אטרקטיביים ורלוונטיים.

קרא עוד

כל מה שאתה צריך לדעת כדי להתכונן לקראת ראיון העבודה.

קרא עוד

כיצד למקסם את מאמצי חיפוש העבודה בעזרת חברות השמה.

קרא עוד