מדריך חיפוש עבודה בישראל

חיפוש עבודה באמצעות חברת השמה להייטק

אם אתם מחפשים עבודה בתחום ההייטק, או שבדיוק אתם עומדים להתחיל את החיפוש, עבודה עם חברת השמה להייטק הינה חשובה מאוד עבורכם. חברה מקצועית להשמה בהייטק תוכל להעניק לכם יתרונות רבים שלא תוכלו למצוא בעצמכם, ולכן רבים בוחרים לעבוד עם חברה כזו בכדי למצוא עבודה איכותית וראויה בעולם הייטק.

יחד עם זאת, קחו בחשבון כי כל היתרונות הללו, עליהם נכתוב במאמר זה, אלו יתרונות התלויים בכך שתעבדו עם חברת השמה להייטק מקצועית ומנוסה, ולכן חשוב מאוד לבדוק היטב את חברת ההשמה בה אתם עומדים לבחור ולוודא כי היא אכן מקצועית ואיכותית מספיק וכי היא יכולה לבצע את העבודה לה אתם זקוקים על הצד הטוב ביותר.

הכנה נכונה של קורות החיים

רבים אשר עובדים בתחומי הגיוס וכוח האדם יאמרו לכם כי הטעות הראשונה שמבצעים רבים, טעות אשר מונעת מהם למצוא עבודה איכותית ומשתלמת בעולם הייטק, הינה הכנה שגויה של מסמך קורות החיים שלהם.

ישנם פרטים רבים הקשורים בהכנת מסמך קורות החיים ? הוא חייב להיות מתומצת מצד אחד, כי כל מגייס עובר עליו כמה שניות בודדות לפני שהוא מחליט האם לעיין בו לעומק או להעביר אותו אל האשפה, אך מהצד השני הוא צריך לתת את כל המידע החשוב עליכם ועל הניסיון שלכם, מידע אשר ישפיע על ההחלטה של המגייס האם לפנות אליכם לראיון טלפוני.

לכן, כאשר אתם עובדים עם חברת הייטק מקצועית ישנם מומחי השמה מנוסים אשר יעברו על קורות החיים שלכם ויעזרו לכם לערוך אותם בצורה שתמשוך את המגייסים השונים ותגרום להם לעניין לעומק דווקא בקורות החיים שלכם, ופחות בשל אחרים.

סינון של המשרות הנכונות והמתאימות לכם

רבים אשר מחפשים עבודה בעולם הייטק, במיוחד כאלו שמחפשים עבודה כבר זמן רב ונואשים למשרה ראויה, טועים בכך שהם שולחים את קורות החיים שלהם לכל משרה קיימת, גם כאלו שאולי בכלל לא מתאימות להם. מדובר בטעות אשר גורמת לשתי בעיות:

  • המועמדים אשר מחפשים עבודה מתייאשים מכך שהם שולחים קורות חיים לעשרות, ואפילו מאות, משרות אך לא מקבלים שיחות טלפון או הזמנה לראיונות.
  • ייתכן כי אדם מתאים למשרה מסויימת בחברה, אך בגלל שהוא שולח קורות חיים לכמה משרות שונות באותה חברה, היחס כלפיו אינו מקצועי והוא לא מרשים את המגייסים.

לכן חשוב לעבוד עם חברת השמה מקצועית אשר תוכל לבצע סינון של המשרות הנכונות והמתאימות לכם ותאפשר לכם להיות בטוחים כי קורות החיים נשלחים רק למשרות שאתם באמת עונים על התנאים שלהן, והן עונות על הצרכים שלכם.

ייעוץ וליווי אישי

אחד המרכיבים אליו כלל לא מתייחסים במהלך חיפוש העבודה הוא המרכיב הרגשי. חיפוש אחר עבודה, במיוחד אם הוא נמשך זמן רב, יכול להיות מתסכל מאוד, לגרום למתחים ועצבות ולייאש את האדם אשר מחפש את המשרה עליה חלם. לכן, אחד היתרונות הגדולים בעבודה עם חברת השמה להייטק הינו העובדה שבעבודה עם חברה כזו אתם מקבלים ייעוץ וליווי אישי לאורך כל הדרך.

במקום לעבור את התהליך המתסכל של חיפוש העבודה לבדכם, ולהישאר מיואשים ומדוכדכים לאחר זמן קצר, חברה מקצועית להשמה בהייטק תלווה אתכם לאורך כל הדרך והיועצים המקצועיים שלה ידאגו לעודד אתכם כשצריך ובכלל, לתת לכם הרגשה שאתם לא לבד. דבר שיעזור לכם לעבור את התהליך בצורה טובה יותר ולהגיע למשרה המתאימה לכם במרץ וללא כל רגש של עצבות או ייאוש, מה שישפיע באופן מהותי על ראיון העבודה ועל הסיכויים שלכם להתקבל למשרה.

קשרים אישיים בחברות הייטק

ישנן משרות רבות בעולם הייטק אשר לא מפורסמות באתרי הדרושים השונים, והדבר יכול להיות מכמה סיבות:

  • החברה מגייסת אדם אשר יחליף בעל תפקיד אותו היא מעוניינת לפטר, ולכן היא רוצה לשמור על הגיוס בחשאי עד שתמצא את האדם הנכון.
  • החברה מעדיפה לפנות אל גורמים אשר ישלחו לה קורות חיים ממוקדים מאשר לפרסם משרה באתרי הדרושים השונים ולהיות מוצפים בעשרות מסמכי קורות חיים שכלל לא מתאימים לצרכים שלה.
  • החברה מעדיפה לקבל עובדים לראיונות רק לאחר שקיבלה עליהם המלצות או מידע מוקדם.
  • החברה מגייסת לתפקיד חסוי ולא מעוניינת כי הדבר יפורסם בציבור.

הסיבות הללו, ועוד סיבות נוספות אחרות, מביאות לכך שהיום ישנן משרות רבות בעולם הייטק שרק חברות ההשמה המקצועיות יודעות על קיומן, חברות שיש להן קשרים במקומות הנכונים ומקבלות מידע על הגיוסים לפני כולם.

לכן, עבודה עם חברת השמה מקצועית להייטק יכולה להוביל אתכם למצב בו אתם מוצאים את העבודה המתאימה לכם בתוך זמן קצר מאוד, ואף מתקבלים לעבודה במהירות רבה יותר כי אתם לא מתמודדים מול עשרות רבות של מועמדים דומים.

קיצור משמעותי של תהליך חיפוש העבודה

יתרון נוסף, וחשוב מאוד, של עבודה עם חברת השמה להייטק לצורך חיפוש עבודה בתחום הזה הינו קיצור משמעותי של התהליך כולו. למצוא עבודה בהייטק זה לא דבר פשוט, ואנשים אשר כבר נמצאים בתהליך הזה ומחפשים עבודה לבד יכולים להעיד כי מדובר בהליך של חודשים ארוכים, ולעיתים אפילו יותר.

לכן, אם אתם רוצים לקצר את התהליך כולו ולהיות בטוחים כי תוכלו למצוא את המשרה הנכונה עבורכם בתוך זמן קצר יותר, פנו אל חברת השמה מקצועית אשר תלווה אתכם לאורך כל הדרך, תכין עבורכם את קורות החיים, תשלח אותם למשרות הנכונות ולבעלי תפקידים בכירים ותעשה כל מה שהיא יכולה בכדי להבטיח שתמצאו את העבודה לה אתם ראויים, וכמה שיותר מהר.

אז למה אתם מחכים? פנו אל חברת השמה להייטק מקצועית, והתחילו לעבוד!

המאמר בחסות חברת ההשמה להייטק TechJob

שתף תוכן זה עם חבריך!

כללי

לימודים בחו"ל

הכנה לעבודה

זכויות עובדים

מדריכי חיפוש עבודה

חיפוש לפי תחומים

מפרסמים ונותני חסות

ג'וביק קבוצת נישה השמה דנאל משאבי אנוש

הטיפים המקצועיים שלנו לכתיבת קורות חיים אטרקטיביים ורלוונטיים.

קרא עוד

כל מה שאתה צריך לדעת כדי להתכונן לקראת ראיון העבודה.

קרא עוד

כיצד למקסם את מאמצי חיפוש העבודה בעזרת חברות השמה.

קרא עוד