מדריך חיפוש עבודה בישראל

חיפוש עבודה בתחום האינטרנט

כמות אדירה של משרות מתרוצצות היום ברשת, והכוונה היא לא למשרות ה'סטנדרטיות' שנמצאות באתרי הדרושים למיניהם, אלא במשרות אשר מכוונות לעולם המקוון עצמו: משרות בתחום האינטרנט. תתפלאו לדעת כמה כאלו יש היום.

מתכנתי אתרים, בוני אתרים, אנשי קידום אתרים, כותבי תוכן לאתרי אינטרנט, מעצבי אתרים, בלוגרים, מנהלי קהילות ברשתות חברתיות, אנשי שיווק המתמחים בעולם האינטרנט, מומחים לפרסום מקוון במנועי החיפוש, מומחי רשתות שותפים, מנהלי נוכחות רשת ועוד - כל אלו מקצועות שנמצאים היום ברשת.

השאלה היא, כיצד מחפשים עבודה בתחום האינטרנט? איך מגיעים לכל אותם תפקידים ואיך נכנסים לעולם המרתק הזה? אפשר לכתוב על כך מילים רבות שלא יגידו כלום, ואפשר להסתפק במילה אחת שתגיד הכל: באינטרנט.

אם אתם מעוניינים לחפש את המשרה הבאה שלכם ורוצים שהיא תהיה באחד המקצועות מעולם האינטרנט, אין מקום אחר לחפש בו מאשר ברחבי הרשת. הרי התפקיד כולו מתנהל ברשת. מדוע שהחיפוש אחריו, מודעות של דרושים למקצועות האינטרנט, דיבורים על שינויים בתחום וכדומה - יהיו במקום אחר? האינטרנט הוא לא רק כלי מידע מדהים, הוא גם קהילה שבה נמצאים מומחים רבים.

כאן חשוב לציין כי למרות הדעה הרווחת בציבור, לעבוד באינטרנט פירושו לא לשבת על הכיסא, לשים רגל על רגל ולבהות במסך. ממש לא. מקצועות האינטרנט השונים שהזכרנו קודם דורשים מיומנות, מקצועיות ובמקרים רבים גם הכשרה של ממש. כי היום, חלקם חשובים יותר מכל מקצועות המדיה שהיו בעבר.

אז אם אתם מחפשים את עתידכם ברשת, הגיע הזמן לפנות למקורות הנכונים: לקבוצות מתאימות בפייסבוק, ללינקדאין (על ידי טווית רשת קשרים ענפה עם אנשי המקצוע המתאימים), לפורומים המתאימים והמקצועיים ביותר ואפילו לדבר על כך בעצמכם - בבלוג שלכם או באותם ערוצים פתוחים. כך, הדרך למשרה הנכספת תהיה קלה.

שתף תוכן זה עם חבריך!

כללי

לימודים בחו"ל

הכנה לעבודה

זכויות עובדים

מדריכי חיפוש עבודה

חיפוש לפי תחומים

מפרסמים ונותני חסות

ג'וביק קבוצת נישה השמה דנאל משאבי אנוש

הטיפים המקצועיים שלנו לכתיבת קורות חיים אטרקטיביים ורלוונטיים.

קרא עוד

כל מה שאתה צריך לדעת כדי להתכונן לקראת ראיון העבודה.

קרא עוד

כיצד למקסם את מאמצי חיפוש העבודה בעזרת חברות השמה.

קרא עוד